Ongeopend, Uleway GSM-opklapbare mobiele telefoon voor senioren zonder contract, met grote toetsen, mobiele telefoon, eenvoudig en knoppen, noodoproepfunctie, dual-sim 2,4 inch display, mobiele telefoon voor senioren, rood ; B082W1M1PZ
Ongeopend, Wit, Mobile Air Cooler, Anweller 4-in-1 Portable Air Conditioner Water Cooling Air Conditioner with Night Light, Fan with 300 ml Large Water Tank
Ongebruikt, ok, Identiv uTrust 3700F smart card reader - elektronische identiteitskaart CIE 3.0 NFC +RFID-Karten, NFC-Tag , B091FXFNYV
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ZWOOS Digital Photo Frame 12 Inch - Electronic Picture Frame - Resolution 1280 x 800 - Supports up to 32 GB - Photos, Videos, Music , B09JK3NKCC
Ongebruikt, getest en werkend , B08LNNKPF7
Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6
Ongebruikt, getest en werkend, KLIM™ Licht V2 draadloos toetsenbord FR lay-out + slank, duurzaam, ergonomisch, stille toetsen + backlit draadloos gamingtoetsenbord voor laptop pc Mac PS4 Xbox One+ langdurige ingebouwde batterij , B085ZS4YJT
Ongebruikt, QWERTZ layout ( met gratis stickers Azerty-layout) , met cover zwart voor Samsung galaxy TABlets , B09K3QSQYZ
Ongebruikt, QWERTZ layout ( met gratis stickers Azerty-layout zwart) , met cover zwart voor Samsung galaxy TABlets , B09K3QSQYZ
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free Pro Bluetooth Headphones In Ear with Active Noise Cancelling, Wireless Headphones with 6 Microphones, Stereo Low Bass, 30 Hours Playtime with USB-C Quick Charge, B08MLFVQQ4
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free Pro Bluetooth Headphones In Ear with Active Noise Cancelling, Wireless Headphones with 6 Microphones, Stereo Low Bass, 30 Hours Playtime with USB-C Quick Charge, B08MLFVQQ4
Ongebruikt, getest en werkend, KLIM Tempest
Laptopkoeler Met Vacuümventilator
Innovatief Ontwerp voor Snelle Koeling
Temperatuurdetectie + Automatische/Handmatige Modus + 4000 RPM ; B08P8JCBB7
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, KLIM Pods - draadloze Bluetooth Oordopjes + uitstekend geluid + Optimale Isolatie + Snelle en eenvoudige koppeling + Lange levensduur van de batterij 30H , B07TW327KM
Ongebruikt, getest en werkend, Tayogo S2 Bluetooth-hoofdtelefoon met handsfree-functie, handsfree-functie, hifi-stereo-hoofdtelefoon met microfoon , B07QRG2B3K
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, SLuB Gaming Headset Opvouwbare Gaming Headset 3,5 mm bekabelde / draadloze verbinding Afneembare HD Microfoon Kleurrijke omgevingsverlichting Geschikt voor PC, PS4, PS5 en andere gameconsoles (rood) , B07RN3SNJP
Ongebruikt, speelt stil, HyperX HX-HSCA-RD Cloud Alpha, 50Hz-18.000 Hz,
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, SoundPEATS TrueAir2 Bluetooth 5.2-koptelefoon, draadloze Bluetooth-koptelefoon met Qualcomm QCC3040, echte draadloze hoofdtelefoon 4 microfoon en CVC-ruisonderdrukking, aptX-code, totaal 25 uur - zwart, B07JLGHB21