Ongebruikt, Bosch Professional 1600A00B8G 1 600 A00 B8G GAL 1880 CV Charger, Black , 3165140839327
Lichte gebruikssporen, originele verpakking ontbreekt , Bosch Professional 1600A00B8G 1 600 A00 B8G GAL 1880 CV Charger, Black , 3165140839327
Ongeopend, beschadigdfe verpakking, ENVENTOR Mini Circular Saw, 705 W Hand-Held Circular Saw with 6 Saw Blades, Mini Hand Circular Saw with Guide Rail and Laser Guide, 3500 RPM, Ideal for Wood, Soft Metal, Plastic Cuts, One-Hand Holding , B094ZBM3VN
CCLIFE 18V Li accuschroevendraaier accuboorschroevendraaier (2 Gang, Max. Drehmoment 25Nm, 10 mm Bohrfutter, inkl. 1x1,3Ah Akku +lader)
Ongebruikt, ok, CCLIFE Rivet Nut Pliers inc. 150 Rivet Nuts each 30 x M5 M6 M8 M10 M12 ; 4251249425222
Ongebruikt, getest en werkend, CCLIFE 12V accu-polijstmachine slijpmachine slijpmachine polijsten machine met accessoires, 4251249471243
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CCLIFE 12V accu-polijstmachine slijpmachine slijpmachine polijsten machine met accessoires, 4251249471243
2x Ongeopend, VooGenzek 12 Stuks Gereedschap Sleutels, 4-Weg Multifunctionele Sleutel, Ontluchtingssleutel radiator, loodgieter Gereedschapstoets, Gebruikt voor elektrische meters, watermeters, radiatoren ; B09NDPFD65
Ongebruikt, CCLIFE 19-delig 1/2 inch XZN torx moersleutel set 8-32 mm moerdoos dopsleutel doppen voor 6/12-kant buitentorx Spline , 4251249450187
CCLIFE 6-kant E-Torx zeskant steeksleutel inzet moerenset E4-E24 14-delig
Ongeopend, 3 verpakkingen met 62 stuks , TooTaci Hand-Swage Threaded Bolts Tension Fitting Terminal for 1/8" Cable Deck Railing, T316 Stainless Steel, 62 Pieces , B08C9KX25W
2x Ongeopend, TooTaci 1/16 Wire Rope Cable and Turnbuckle kit,Outdoor Strings Lights Hanging Kit,Turnbuckle Wire Tensioner kit with 30M 304 Stainless Steel Wire Cable , B08GZY4HHZ
Ongeopend, CCLIFE Torx inbussleutelset met handgreep, inbussleutel, TX hoeksleutel, 1,5 mm-10 mm & T10-T50, Cr-V ; B09NCT8MV2
Ongebruikt, getest en werkend, foto indicatief prodcut heeft grijze behuizing, Mini Chainsaw Set, Small Wireless Electric Hand Saw with 2 Lithium Batteries 24 V and 3 Chains, Portable Electric Saw, Adjustable , B08N5ZC7YQ
Ongebruikt, getest en werkend, VonHaus Bovenfrees Deluxe met trimmer en dompelbasis, 710 W, inclusief trimmer + duikbasis + gereedschapstas, gereedschap voor houtbewerking, 3 spantangen: 6 mm, 8 mm ; B07DP3M9J2
Ongebruikt, Uvex Pheos bosarbeider-veiligheidshelm - bosbouwhelm met gehoor- en gezichtsbescherming - oranje ; 4031101800813
Beschadigde doos, Uvex X-fit groen, 300 paar,(isolatiewaarde 37 decibel, H 36 dB, M 34 dB, L 34 dB ; B00UYNF058
Ongebruikt, Uvex 1 Sport - vrijetijdssneaker- Besonders Leicht - Gr 41 , B0816Q9YSB
Lichte gebruikssporen,Uvex 1 X-Tended Support Arbeidsschoen - zekerheid S3 SRC ESD - Rood-zwart maat 44 , B00STGEX6Y
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt , Uvex 9772034 Veiligheidshelm voor de bouwplaats, bouwhelm voor volwassenen, wit , B06XXVVQY6
Minieme gebruikssporen, Welding Helmet with Automatic Darkening Ultra Large Visual Screen, Real Colour Welding Hood with 4 Arc Sensors, Lightweight Welding Mask for Wig MIG ARC Loops, 1/1/2 Optical Clarity , B09B2KQ1LZ
Ongebruikt, losse verpakking ,24 Paar Ogrifox PU , Zwart-rood, polyester en gecoat met polyurethaan, B082Z85L94
Ongebruikt, losse verpakking ,24 Paar Ogrifox PU , Zwart-rood, polyester en gecoat met polyurethaan, B082Z7W76R
Ongebruikt, Uvex 10 Paar unipur 6639 - EN 388 - zwart/grijs - 07/S ; B08G4HPFZR
Ongebruikt, afsluitdeksel batterijen ontbreekt, MMOBIEL Helping Hands Soldeerstation met LED Licht 360 Graden Draaibaar met Vergrootglashouder ; B07WM38X24
Ongebruikt, PFERD Doorslijpschijven, 50 stuks
EHT 125 x 1,0 x 22,23 mm rechte startlijn START STEELOX
69120939 - voor staal, roestvrij staal (INOX) , B00BLW9GDS
120 stuks met 12 verschillende soorten gatenplaathaken, zoals stiftsloten, J-haken voor pinboards, schroevendraaiers, V-haken, U-haken, Universeel: geschikt voor 1/8" en 1/4" grondpennen met een afstand van 2,54 cm ; B096VP139P
Ongebruikt, 1 element ontbreekt, Bosch 24-Delige Starlock Schuurset , B07JPYN9JN
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nicron LED Torch, USB Rechargeable, 90 Degree Rotating Head, White, Red, Green Light, IP65 Waterproof for Outdoor Hunting with Magnet, 18650 Battery , B0892XSBR3
Ongebruikt, ok, Shentec 18V 3500mAh Ni-MH vervanging voor Black & Decker 244760-00 A1718 A18 HPB18 HPB18-OPE vuurtoren A18 FS180BX FS18FL FSB18 1,2V-18V acculader ; B08H87FSJB
Ongebruikt, ok, FengWings® 4,0A accu BL1041B BL1040B Met 12V oplader DC10WD DC10SB Vervanging Compatibel met Makita DF031D TD110D JR103D JR105D HP332D HP333D TM30D HSS01D BL1015 BL1016 [Energieklasse A+++] , B07S3W8MD1