2 Stuks, ongebruikt, niet getest, 4CH Pro 6920075775815
2 stuks, ongebruikt, niet getest , Sonoff 4CH R3 Smart Switch Wifi draadloze schakelaar afstandsbediening , 6920075775822
Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, plm 11 items , google assistant
Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, plm 4 items , google assistant
Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, plm 7 items , google assistant
Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, 4 stuks,
Niet gecontroleerd, gebruikssporen mogelijk, SONOFF Zigbee MINI 4PCS DIY Smart Switch, APP Control, ZigBee3.0 Protocol, SONOFF ZBBridge/Amazon Hub/Samsung SmartThings Hub/Philips Hue Hub Required,
Plm 21 items, niet gecontroleerd, niet getest, voornamelijk motion sensors, switch, temp sensor
Ongebruikt, GEBA MSC-APZ1-2T/1 , 5060575890234
Ongebruikt, diverse oa Legrand + Greenandco, plm 9 items
CPROSP 1¼" diamantboorkroon, kernboorkroon DM 68 mm, L 420 mm, kernboor voor boren in beton, gewapend beton, metselwerk en steen
Ongebruikt, 6 dozen met elk 3 sets, 2 verpakkingsdozen ontbreken, AwmnSrman Deurgrepen binnendeuren deurklink deurbeslag krukgarnituur kamerdeur set 3 modern roestvrij staal , B09JCKPPTK
Ongebruikt, 2 stuks, MARIE Hydraulische veerdeur dichter zacht dicht maat 2 met automatische verstelbare arm bediend voor commerciële kwaliteit & huis 25-45KG aluminium EN1154 zwart , B088SZGZ52
Lichte gebruikssporen, DWT-Germany 100069 4-item set. Snap Ring Pliers Circlip Pliers 125 mm 175 mm 225 mm 330 mm , 7426831162336
1 met lichte gebruikssporen, lichte beschadigingen, 1v 200mm + 1x 150mm
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
2x Ongeopend, String Lights Solar Powered 7M 50LED Star Shaped Waterproof Decorative Glowing Lighting Green , B08T1MBJVQ
DOJA Barcelona
Luchtverfrisser zonder stokjes
Mirre geur
Decoratieve huisluchtverfrissers zonder Mikado
Natuurlijke wierookgeur
B09HV998HT
DOJA Barcelona
Mirre geur
Natuurlijke wierookgeur
B09HV998HT