Consumentengoederen

2708

Aantal kavels:
880 kavels
Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
201

3x Ongeopend, LONLEA 10 St , B09N1JJSPW

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
202

2 Stuks, ongebruikt, niet getest, 4CH Pro 6920075775815

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
203

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
204

2 stuks, ongebruikt, niet getest , Sonoff 4CH R3 Smart Switch Wifi draadloze schakelaar afstandsbediening , 6920075775822

Startbod:
€ 6
€ 35
Kavel nr:
205

Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, plm 11 items , google assistant

Startbod:
€ 2
€ 31
Kavel nr:
206

Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, plm 4 items , google assistant

Startbod:
€ 4
€ 26
Kavel nr:
207

Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, plm 7 items , google assistant

Startbod:
€ 2
€ 21
Kavel nr:
208

Niet gecontroleerd, mogelijks met gebruikssporen, 4 stuks,

Startbod:
€ 2
€ 26
Kavel nr:
209

Startbod:
€ 10
€ 21
Kavel nr:
210

Niet gecontroleerd, gebruikssporen mogelijk, SONOFF Zigbee MINI 4PCS DIY Smart Switch, APP Control, ZigBee3.0 Protocol, SONOFF ZBBridge/Amazon Hub/Samsung SmartThings Hub/Philips Hue Hub Required,

Startbod:
€ 10
€ 100
Kavel nr:
211

Plm 21 items, niet gecontroleerd, niet getest, voornamelijk motion sensors, switch, temp sensor

Startbod:
€ 5
€ 50
Kavel nr:
212

Plm 29 items, niet gecontroleerd

Startbod:
€ 5
€ 35
Kavel nr:
213

Ongebruikt, GEBA MSC-APZ1-2T/1 , 5060575890234

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
214

Ongebruikt, diverse oa Legrand + Greenandco, plm 9 items

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
215

Ongeopend, 6 zakjes van 15 stuks,

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
216

Startbod:
€ 5
€ 41
Kavel nr:
217

CPROSP 1¼" diamantboorkroon, kernboorkroon DM 68 mm, L 420 mm, kernboor voor boren in beton, gewapend beton, metselwerk en steen

Startbod:
€ 5
€ 50
Kavel nr:
218

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
219

Ongebruikt, 6 dozen met elk 3 sets, 2 verpakkingsdozen ontbreken, AwmnSrman Deurgrepen binnendeuren deurklink deurbeslag krukgarnituur kamerdeur set 3 modern roestvrij staal , B09JCKPPTK

Startbod:
€ 4
€ 35
Kavel nr:
220

Ongebruikt, 2 stuks, MARIE Hydraulische veerdeur dichter zacht dicht maat 2 met automatische verstelbare arm bediend voor commerciële kwaliteit & huis 25-45KG aluminium EN1154 zwart , B088SZGZ52

Startbod:
€ 1
€ 35
Kavel nr:
221

Niet gecontroleerd, plm 14 verpakkingen

Startbod:
€ 3
€ 17
Kavel nr:
222

Lichte gebruikssporen, DWT-Germany 100069 4-item set. Snap Ring Pliers Circlip Pliers 125 mm 175 mm 225 mm 330 mm , 7426831162336

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
223

1 met lichte gebruikssporen, lichte beschadigingen, 1v 200mm + 1x 150mm

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
224

Ongeopend, 3 verpakkingen van 5 patches,

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
225

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
226

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
227

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
228

Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
229

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
230

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
231

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
232

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
233

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
234

Startbod:
€ 2
€ 21
Kavel nr:
235

2x Ongeopend, String Lights Solar Powered 7M 50LED Star Shaped Waterproof Decorative Glowing Lighting Green , B08T1MBJVQ

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
236

Startbod:
€ 2
€ 18
Kavel nr:
237

Startbod:
€ 2
€ 20
Kavel nr:
238

Startbod:
€ 1
€ 13
Kavel nr:
239

DOJA Barcelona
Luchtverfrisser zonder stokjes
Mirre geur
Decoratieve huisluchtverfrissers zonder Mikado
Natuurlijke wierookgeur
B09HV998HT

Startbod:
€ 1
€ 11
Kavel nr:
240

DOJA Barcelona
Mirre geur
Natuurlijke wierookgeur
B09HV998HT