Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
117

3x 90stuks,Sinaas Smaak, Gelatine free, geschikt voor vegetariërs, bevat 12 vitaminen en mineralen ter ondersteuning van het immuunsysteem, Vitamins A, D, E, K, C, B6, B12, Niacin, Folic Acid, Biotin, Zinc & Iodine.

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
187

2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
188

2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
282

MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
283

Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
287

Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
288

Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
305

ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
308

Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
478

Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,