Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
187

2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
188

2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
282

MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
283

Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
287

Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
288

Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
305

ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
308

Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
478

Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,