8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
MARIG Beginner Sewing Machine Portable Sewing Machine geopend, lichte gebruikssporen dvd ontbreekt
MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt
Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt
Elektrisch Voetmassageapparaat met Warmtefunctie, Shiatsu Voetmassage, Kneading Rollen, Luchtcompressie geopende doos, ongebruikt, werkend
Kacsoo Latest Portable Oxygen Concentrator Oxygen Generator 1-7 L/min Adjustable Oxygen ongebruikt, schade behuizing onderaan(zie foto), geen effect op werking B085YGTQQQ
Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA
Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9
RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX
Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, ok, mDesign Set of 4 Hanging Baskets Made of Rust Resistant Metal - Large Storage Basket for Kitchen and Pantry - Heavy Duty Wire Basket for Food and Kitchen Utensils - Silver , 25.4 cm x 33.0 cm x 15.2 cm, B07M5HW32G
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - Chestnut , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, foto indicatief , product is ZWART, Dish Drainer Kitchen Stainless Steel Organiser: Feibrand White Crockery Drainer with Removable Plastic Drying Mat - 2 Cake Stand Dish Drainer Organiser Set with Cutlery Basket , B085RPZXKN
Ongebruikt, OSTBA Hand Blender 4-in-1 Electric Purée Stick with 700 ml Measuring Cup, 700 ml Chopper, Stainless Steel Whisk, 8 Speed Hand Mixer with Turbo Function for Baby Food, Soup, BPA Free, 400 W , B08BL3B7WB
Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B
ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB
Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld elecric sewing machine Accu, 0718893775157
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,
Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
2x Ongeopend, String Lights Solar Powered 7M 50LED Star Shaped Waterproof Decorative Glowing Lighting Green , B08T1MBJVQ
2x Ongeopend, String Lights Solar Powered 7M 50LED Star Shaped Waterproof Decorative Glowing Lighting Green , B08T1MBJVQ