2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,