8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G
Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G
Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G
Ongebruikt, getest en werkend, NORWII N95 Pro Spotlight Presenter, Digital & Physical Laser Pointer Presenter Air Mouse Function, 50 m Range, Rechargeable, 2.4 GHz, Highlighting & Magnifying Glass for LCD/LED, Mac/Windows, B09BDZ8Q8Y
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Elektrisch Scheerapparaat Series 5000 - Volgt gezichtscontouren - Past automatisch vermogen aan - Nat en droog - Uitklapbare trimmer - Zelfslijpende mesjes - Reisetui - S5588/30 , 8710103939290
Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Elektrisch Scheerapparaat Series 5000 - Volgt gezichtscontouren - Past automatisch vermogen aan - Nat en droog - Uitklapbare trimmer - Zelfslijpende mesjes - Reisetui - S5588/30 , 8710103939290
Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Sonicare Elektrische Tandenborstel DiamondClean 9000 Duo - Voor wittere tanden - Poetsdruksensor - App connected - 4 Poetsstanden - 3 sterktes - Luxe oplaadglas - HX9914/55 ; 8710103938071
Ongebruikt, TUREWELL Elektrische monddouche, professionele monddouche met 10 instelbare waterdrukwaarden, 600 ml inhoud en 8 multifunctionele spuitmondpunten.B07Y4SWSVK
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, OSTBA Hand Blender 4-in-1 Electric Purée Stick with 700 ml Measuring Cup, 700 ml Chopper, Stainless Steel Whisk, 8 Speed Hand Mixer with Turbo Function for Baby Food, Soup, BPA Free, 400 W , B08BL3B7WB
Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
Ongebruikt, beschadigde doos met 2 opzetstukken, Playbrush Smart One X, met Mondhygiene-Coaching-App, Drukcontrolle voor tandvleesbescherming , Timer, 4 Programma's, Zwart , B096BMHG3L
Ongebruikt, beschadigde doos met slechts 1 opzetstuk, Playbrush Smart One X, met Mondhygiene-Coaching-App, Drukcontrolle voor tandvleesbescherming , Timer, 4 Programma's, Zwart , B096BMHG3L
Ongebruikt, getest en werkend, B09DGH5H3J Water Flosser, 300ML watertank Monddouche Elektrisch met 5 modi, 5 sproeiers,
Ongebruikt, getest en werkend, B09DGH5H3J Water Flosser, 300ML watertank Monddouche Elektrisch met 5 modi, 5 sproeiers,
Geopende dozen, niet gecontroleerd, 1byone digitale tv-antenne voor binnen en buiten. zwartDVB-T/DVB-T2 ,