Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
17

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Cudy AX1800 Mesh WLAN 6 Router, AX1800 WiFi 6 Mesh Repeater, Gigabit Ports, VPN, DNS über TLS, IPv6, DDNS, WPA3, 2er-Pack, M1800 ; 6971690791629

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
35

Ongebruikt, getest en werkend,SENGBIRCH , kan als Bluetooth toesenbord gebruikt worden voor diverse toestellen, incl beschermingscase voor Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4 Inch,

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
36

Retourartikel, geen gebruikssporen, niet getest, Raspberry Pi 4 Modell B Basisplatine, 2 GB RAM , quad core ARM-Cortex-A72, , WLAN-ac, Bluetooth 5.0, LAN, 4 x USB, 2 x Micro-HDMI , 765756931175

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
37

Ongeopend , granulated leather , 14 x 8 x 2 cm; 80 Gr ,B01DA10XSY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
38

Ongeopend, real leather, 14 x 7 x 1 cm; 68 Gr, B075R5QL96 , compatibel met wireless charging

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
39

Ongeopend, real leather, 14 x 7 x 1 cm; 68 Gr, B075R6BBDL, compatibel met wireless charging

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
40

Ongeopend, real leather, 14 x 7 x 1 cm; 68 Gr, B075R6BBDL, compatibel met wireless charging

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
41

Ongeopend, real leather , B01E3ZSF72; compatibel met wireless charging

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
42

Ongeopend , granulated leather , 14 x 8 x 2 cm; 80 Gr ,B01DA115W2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
44

Ongeopend, real leather, 30 x 60 mm, 300gr, B073RB6BQB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
70

Gebruikssporen, getest en werkend, 300W cyclone zonder zak, 4,5m draad met UV-10 lamp tegen bacteri*en, B07QCRQH9F

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
71

Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
72

Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
73

Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
77

Ongeopend, seals intact , doos besmeurd , Samsung Galaxy A12 - Smartphone 64GB, 4GB RAM, Dual Sim, Black ,ean 8806090828126

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
81

Ongebruikt getest en werkend sony walkman

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
82

Ongebruikt enkel doos beschadigd YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras 784848330979

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
85

Ongebruikt, AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 120
Afgelopen
Kavel nr: 
119

Ongebruikt, getest en werkend

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
121

Ongebruikt, geopende seal, ok, Samsung SM-T220 Galaxy Tab A7 Lite 8.7 32GB/3GB RAM WiFi grey , 8806092230408

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
122

Ongebruikt, geopende seal, ok, Samsung SM-T220 Galaxy Tab A7 Lite 8.7 32GB/3GB RAM WiFi grey , 8806092230408

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 65
Afgelopen
Kavel nr: 
123

Ongebruikt, OK, geen originele verpakkingsdoos, Samsung Galaxy A12 - Smartphone 64GB, 4GB RAM, Dual Sim, Black ,ean 8806090828126

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
124

Geopende verpakking , ongebruikt Samsung Galaxy A02S - Smartphone 32GB, 3GB RAM, Dual SIM, White

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
125

geopende doos, ongebruikt Samsung Galaxy A22 Smartphone ohne Vertrag 6.4 Zoll 128 GB Android Handy Mobile Black

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
127

Ongebruikt, getest en werkend, NORWII N95 Pro Spotlight Presenter, Digital & Physical Laser Pointer Presenter Air Mouse Function, 50 m Range, Rechargeable, 2.4 GHz, Highlighting & Magnifying Glass for LCD/LED, Mac/Windows, B09BDZ8Q8Y

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
137

Ongebruikt, NTONPOWER Kabel Opbergdoos,Cable Management Box met Antislip Rubberen Voetjes en Ventilatiegaten 280 x 105 x 120mm , B07KFXMH6T

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
138

Ongebruikt, NTONPOWER Kabel Opbergdoos,Cable Management Box met Antislip Rubberen Voetjes en Ventilatiegaten 280 x 105 x 120mm , B07KFXMH6T

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
141

Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
142

Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
143

Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
146

Ongebruikt, ok, inRobert Binoculars for Adults, 12 x 42 HD Waterproof Night Vision Binoculars with FMC Lens, Case and Strap, Suitable for Hunting, Travel, Bird Watching, Hiking, Sightseeing , 794304408197

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
189

Ongebruikt, Quimat Robot Smart Car Kit Compatible with ArduiIDE,B07WMRFWK5

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
190

Ongebruikt, Quimat Robot Smart Car Kit Compatible with ArduiIDE,B07WMRFWK5

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
209

Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Elektrisch Scheerapparaat Series 5000 - Volgt gezichtscontouren - Past automatisch vermogen aan - Nat en droog - Uitklapbare trimmer - Zelfslijpende mesjes - Reisetui - S5588/30 , 8710103939290

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
210

Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Elektrisch Scheerapparaat Series 5000 - Volgt gezichtscontouren - Past automatisch vermogen aan - Nat en droog - Uitklapbare trimmer - Zelfslijpende mesjes - Reisetui - S5588/30 , 8710103939290

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 95
Afgelopen
Kavel nr: 
211

Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Sonicare Elektrische Tandenborstel DiamondClean 9000 Duo - Voor wittere tanden - Poetsdruksensor - App connected - 4 Poetsstanden - 3 sterktes - Luxe oplaadglas - HX9914/55 ; 8710103938071

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
212

Ongebruikt, TUREWELL Elektrische monddouche, professionele monddouche met 10 instelbare waterdrukwaarden, 600 ml inhoud en 8 multifunctionele spuitmondpunten.B07Y4SWSVK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
228

Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
229

Ongeopend, UV + osmose steriliserende box met wireless charging voor telefoon, ZHIKE UV Disinfectant, Wireless Charging Ozone Portable Steriliser Aromatherapy Disinfectant Device UV Light Box Cleaner for iPhone, Watch, Airpods, Makeup Brushes, Jewellery, Glasses , 602064066444

Pagina's

Filter op categorie