Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
50

AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
93

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
94

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
96

Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
117

3x 90stuks,Sinaas Smaak, Gelatine free, geschikt voor vegetariërs, bevat 12 vitaminen en mineralen ter ondersteuning van het immuunsysteem, Vitamins A, D, E, K, C, B6, B12, Niacin, Folic Acid, Biotin, Zinc & Iodine.

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
118

Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
126

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 0010942221715

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
132

Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
286

Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
289

Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
290

Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
291

Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
292

RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
293

Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
300

Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
301

Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
304

Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 100
Afgelopen
Kavel nr: 
306

Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
307

Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
309

Ongebruikt, ok, B09CD6SRP9

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
315

Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
316

Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
317

Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
318

Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN