Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
50

AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
93

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
94

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
96

Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
118

Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
126

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 0010942221715

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
132

Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
286

Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
289

Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
290

Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
291

Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
292

RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
293

Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
300

Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
301

Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
304

Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 100
Afgelopen
Kavel nr: 
306

Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
307

Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
309

Ongebruikt, ok, B09CD6SRP9

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
315

Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
316

Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
317

Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
318

Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN