8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,
Ongeopend Tobheo Kinderhalsmuts in stofdicht Anti-Fog stof voor buiten, wandelen, fietsen, diverse prints met Dinosaurussen 33x23cm
Ongeopend Tobheo Kinderhalsmuts in stofdicht Anti-Fog stof voor buiten, wandelen, fietsen, diverse prints met Dinosaurussen 33x23cm
Ongeopend, 2x Kerstman + 2x Sneeuwman , Tobheo halsmuts in stofdicht Anti-Fog stof voor buiten, wandelen, fietsen, volwassenen,
Ongebruikt, getest en werkend, eventek Verwarmde sokken (2 paar) 4000 mAh voor heren en dames, elektrische verwarmssokken, 3 warmtestanden, oplaadbare batterij, warme sokken, 1 maat past iedereen ,B09GXKW98W
KARMABCN X53-, natural rooster, hoofdomtrek van volwassenen: 58,5 cm , B01LZE1U81
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS
Ongebruikt, Amscan 847837-55 , 4-delig, originele verpakking ontbreekt, B06XDR1GL6
Ongebruikt, ok, originele verpakking ontbreekt , hoofdomtrek (55-60CM), B07YWCT5J8
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39
Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel XS , B08FJ16NTY
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel S , B01782PCP0
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel S , B01782PCP0
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel LARGE , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel XL , B08FJ1GZBV
5 Stuks, Ongeopend, Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3
5 Stuks, Ongeopend, Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3
5 Stuks, Ongeopend, Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3
MARIG Beginner Sewing Machine Portable Sewing Machine geopend, lichte gebruikssporen dvd ontbreekt
Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA
Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9
RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX
Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS
Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B
Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4