8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, 3x AIEX 120 , 6 maten, 1-1/4 inch hooks (15pcs), 1 inch hooks (15pcs), 7/8 inch hooks (20pcs), 3/4 inch hooks (20pcs), 5/8 inch hooks (25pcs) and 1/2 inch hooks(25pcs) , B08XWB3X7F
Ongeopend, 3x AIEX 120 , 6 maten, 1-1/4 inch hooks (15pcs), 1 inch hooks (15pcs), 7/8 inch hooks (20pcs), 3/4 inch hooks (20pcs), 5/8 inch hooks (25pcs) and 1/2 inch hooks(25pcs) , B08XWB3X7F
AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,
Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé
Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé
Ongebruikt, ok, Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39
Ongebruikt, Bpa-free, 30,5 cm x 15,2 cm x 20,3 cm
Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA
Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9
RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX
Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, ok, mDesign Set of 4 Hanging Baskets Made of Rust Resistant Metal - Large Storage Basket for Kitchen and Pantry - Heavy Duty Wire Basket for Food and Kitchen Utensils - Silver , 25.4 cm x 33.0 cm x 15.2 cm, B07M5HW32G
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - Chestnut , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, foto indicatief , product is ZWART, Dish Drainer Kitchen Stainless Steel Organiser: Feibrand White Crockery Drainer with Removable Plastic Drying Mat - 2 Cake Stand Dish Drainer Organiser Set with Cutlery Basket , B085RPZXKN
Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B
Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,
Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN