kerk
Wyvels Izegem 19de eeuw
zwaar 360mm
getekend 230mm
in ijzer
nr.249 made in Portugal
schaal 500 mm
gemerkt 380mm
getekend
gebruikt geweest door brandweer en rode kruis
1850mm op 400mm
900mm-400mm-550mm
3 stuks
12 stuks
open battle
Normende Galaxy werkend
werkend
10 stuks
4 stuks werkend
ongebruikt
witte achtergrond, zwarte cijfers ongebruikt
13Ah lithium-ion + lader ongebruikt
2300mm-1200mm
broodrooster + popcornmachine + croque monsieur machine ongebruikt