kerk
Wyvels Izegem 19de eeuw
in ijzer
nr.249 made in Portugal
gemerkt 380mm
getekend
gebruikt geweest door brandweer en rode kruis
1850mm op 400mm
900mm-400mm-550mm
3 stuks
12 stuks
open battle
Normende Galaxy werkend
werkend
10 stuks
4 stuks werkend
ongebruikt
witte achtergrond, zwarte cijfers ongebruikt
13Ah lithium-ion + lader ongebruikt
2300mm-1200mm
broodrooster + popcornmachine + croque monsieur machine ongebruikt
verzamel object