c.a. 1870 Willem de vijfde
kerk
1550 op 50
Wyvels Izegem 19de eeuw
ongebruikt
incl. kan + kandelaar
met vaas en kaars
zwaar 360mm
getekend 230mm
in ijzer
werkend + lederen getten WO ll
nr.249 made in Portugal
schaal 500 mm
gemerkt 380mm
getekend
gebruikt geweest door brandweer en rode kruis
1850mm op 400mm
900mm-400mm-550mm
3 stuks
12 stuks
open battle
Normende Galaxy werkend
werkend