Doré met Sèvres H440 werking?
Olie op eik.paneel 420x360
Gesigneerd 1000x750
In vergulde kader 530x630
430x500
Bossuit 4stuks 500x400
Van rond 1850 1000x2000
Olie op doek 500x400
Olie op doek 820x720 gesigneerd
Jugendstil keramiek H580
Met brodeerwerk gesigneerd 330X430
Rood koper H190
Rood koper H225
Rood koper H275
Rood koper H215
Kluisberg H180
Op wandschild H500
Hout verguld werking?
Afbeeldingen Rogier V.D.Weyden 3x &1x Van Eyck B380&340