Leder zetels 2st 750x820x720 en tafel met glasplaat 920x850x35à
Natuursteen 300x230x380
Werking OK H1030
Ventje cimentcomposiet H900
Hondje cimentcomposiet H33
H1850
Albatre met brons H700
Kristal 10 stuks
2 stuks 1050x750
eik 670x450x750
8 stuks
Olie vop doek Maurice Wybo 620x73
930x105 lege kader
Niet get.400x300
Olie op doek J.Thiry 500x400
Olie op doek n.get.420x300
Olie op doek n.get.400x300
Olie op doek J.Thiry 930x730
Olie OP Doek J.Thiry 880x480
Getekend JE 370x490 achter glas
190x170x650
Le mariage de la vierge 650x930
H800
Canage onder marmer blad 450x350x670
Olie op doek J.Thiry 400x500
Olie op doek n.g.400x500
LXV gepatineerd
Met email plaque get.Email de Limoges 470x530
Gepatineerd 500x1850
Gepatineerd met onyx blad 400x400x500
Bronse doré werking ?
M.Cassatt 700x900
H600
Marqueterie met muziek bij openen 530x380x500
Koppel H600
600x250x350