Klapdeksel
Op voet get.de Sphinx Holland
H700
5 lichtpunten H600
4 lichtpunten H85
2xkan&2xkom 1 kan licht beschadigd
Metaal&glas 800x600x400
Opaline Art Deco H180
Papier maché 4stuks H340
Noten met zwaar marmer blad acht. 2 lades&2 deuren 2000x800X920
Mode gesigneerd 3 stuks 280x340 achter glas
Glas met koperrand 400x250
Geel&ROOD koper diam.250
Diam+-400
4 stuks H van 200 tot 380
5 suks plateau caraf geslepen 2 glazen geslepen & windlichtje glas
Brons 850x300
Doré met Sèvres H440 werking?
Klok op beeld van Auguste Moreau H920 werking?
Hout Zwarte Woud 3delig H klok 550 werking?
Automaat met bewegende figuren 1550x750x1600
Olie op eik.paneel 420x360
Gesigneerd 1000x750
Inhoud vak
In vergulde kader 530x630
Verschillende grotes van dezelfde soort 28 stuks
Louis Phil.Zittingen na te zien
430x500
Bossuit 4stuks 500x400
Rotan schade aan zitvlak
Van rond 1850 1000x2000
Repro's middeleeuwse werken 4 stuks 330x600
Art Deco H830
Koper met glas 600x400x500
Panasonic B200