Getekend JE 370x490 achter glas
Le mariage de la vierge 650x930
Olie op doek J.Thiry 400x500
Olie op doek n.g.400x500
Met email plaque get.Email de Limoges 470x530
M.Cassatt 700x900
Verzilverd 500x60à
J.Verhoeven 1883 +1932 Dordrecht Nl/ Stilleven 1250x75
Biscuit H270
Porselein gesigneerd 350x350
Porselein H380
Porselein H570
Porselein 320x350
Limoges porsrlein L200
Huisjes 3x
Oosterse danseres
Koppel keramiek St.Amand France
Satsuma 320x160
Olie op plaat 870x600
1xcloisonné & 1xGieks H170&150
Kinderen op het stran Bretoens 580x460
Olie op doek gesigneerd jd pareit? 720x820
In vergulde kaders 570x470
Achter glas 370x440
De arenraapsters achter glas 450x370
Achter glas 275x235 J.Thiry
Keramiek H450
Chinese signatuur H380
Aardewerk 3 stuks H32à
Inhoud karton
Inhoud bak
Niet gesign.600x500
Afrikaans 2x H600
Mode gesigneerd 3 stuks 280x340 achter glas