Eik LVI eind 18de 1350x620x1150
Koper met glasklonkers H1700
H870
H280
Gepatineerd met canage&glasplaat 700x500x4700
Gepatineerd 500x4300x470
Koper&glas 540x540
Eik 18de 1400x500x2200
Glas&koper 480x420x105
Leder zetels 2st 750x820x720 en tafel met glasplaat 920x850x35à
H1850
Albatre met brons H700
eik 670x450x750
H800
Canage onder marmer blad 450x350x670
LXV gepatineerd
Gepatineerd 500x1850
Gepatineerd met onyx blad 400x400x500
H600
Marqueterie met muziek bij openen 530x380x500
Koppel H600
8 stuks H.ongev.1000
Buiscuit groepje op brons e doré voet opaline kap H450
Koper H83
Eik
LVI gepattineerd
Glas met koper rand diam.300 H250
Eik 2 delig 750x550x180
Koppel wit geschilderd 900x500x8300
Koppel 1200x600x600 wit geschilderd
Brons 5 lichtpunten diam 700xH420
Opaline 230x150
Glas H200
H1700
Klapdeksel
5 lichtpunten H600
4 lichtpunten H85
Metaal&glas 800x600x400
Opaline Art Deco H180
Glas met koperrand 400x250