Eik LVI eind 18de 1350x620x1150
H870
Geslepen H300
Metaal en aardewerk 3 stuks
Porselein 240x150x130
Geslepen 1X H320 en 2 kleinere niet gesl.H210
Kern H500
Porselein 350x140x180
Porselein Diep&plat&dessert ongeveer 80 stuks
Porselein 3 stuks
Gepatineerd met canage&glasplaat 700x500x4700
2 stuks
Gepatineerd 500x4300x470
Koper&glas 540x540
Eik 18de 1400x500x2200
Antiek 10 stuks 10 stuks H200
Porselein F.M.Limoges H170
CloisonnéEmaille op koper H17
Glas&koper 480x420x105
3 suks waarvan 2XLimoge porselein diam.van 190 tot 220
Chinees terre cuit diam.280
Porselein diam.310
Poprselein diam280
Porselein gesigneerd diam.320
Leder zetels 2st 750x820x720 en tafel met glasplaat 920x850x35à
eik 670x450x750
Canage onder marmer blad 450x350x670
LXV gepatineerd
Gepatineerd met onyx blad 400x400x500
Marqueterie met muziek bij openen 530x380x500
Electrisch Machinebfabriek Finis H850
8 stuks H.ongev.1000
Koper H83
Faience H160
Eik
LVI gepattineerd
Chinees 2x6
Glas Art Deco 330x120
Chinees diam.235
2xChinees& 3xPortugees