Eik LVI eind 18de 1350x620x1150
H870
Porselein 3 stuks H180
Gepatineerd met canage&glasplaat 700x500x4700
7 stuks
3 stuks
Gepatineerd 500x4300x470
Koper&glas 540x540
Eik 18de 1400x500x2200
Glas&koper 480x420x105
4stuks
Leder zetels 2st 750x820x720 en tafel met glasplaat 920x850x35à
Kristal 10 stuks
eik 670x450x750
8 stuks
Canage onder marmer blad 450x350x670
LXV gepatineerd
Gepatineerd met onyx blad 400x400x500
Marqueterie met muziek bij openen 530x380x500
8 stuks H.ongev.1000
4 stuks
Koper H83
Verschillende bier&drankglazen +-40 Stuks
Borden plat diep terrine
Eik
LVI gepattineerd
2x H260&230
3x
Eik 2 delig 750x550x180
Emaille 8 stuks
Koperwerk 8 stuks
5 stuks
Koppel wit geschilderd 900x500x8300
Koppel 1200x600x600 wit geschilderd
Klapdeksel
Metaal&glas 800x600x400
5 suks plateau caraf geslepen 2 glazen geslepen & windlichtje glas
Inhoud vak