John Wakefield,maan seconde&datum,eind 18de werk Ok H235
Get.Pigalle 350x420
H280
Koppel H330
St.Theresa gips H1220
Werking OK
Bouwj.1784 werking OK
Luiks van rond 1800 werking Ok glas in deurtje ontbreekt
Luiks van rond 1800 werking Ok glas wijzerplaat gebroken
Brons H310
Porselein H150
Biscuit H240
Capodimonte H200
Gesigneerd H300
Koppel H210
Op bronse doré voet H210
Faience 300x350x350
Porselein 3 stuks H230
Koppel Chinees H230
Porselein 2 stuks H200&220
Werking OK H1030
Bronse doré werking ?
Visser H340 gemeten zonder de pers
Uil H300
Koper L630
Meisje met bloemen gesigneerd H350
Op bronzen voet H480
Koppel op bronzen voet H350
Op bronzen voet H270
Porselein Napoleon bajonet ontbreekt bij eentje H310
Porselein gesigneerd H200
Wandklok ingelegd met parelmoer werking OK H620
Met vouwslinger geen gewichten werking?
Le guide chant Kasriel
Plaat metaal gewicht ontbreekt H230
Papier maché 4stuks H340
Brons 850x300
Klok op beeld van Auguste Moreau H920 werking?
Hout Zwarte Woud 3delig H klok 550 werking?
Automaat met bewegende figuren 1550x750x1600