John Wakefield,maan seconde&datum,eind 18de werk Ok H235
Eik LVI eind 18de 1350x620x1150
H870
Get.Pigalle 350x420
H280
Koppel H330
Gepatineerd met canage&glasplaat 700x500x4700
St.Theresa gips H1220
Werking OK
Gepatineerd 500x4300x470
Koper&glas 540x540
Bouwj.1784 werking OK
Luiks van rond 1800 werking Ok glas in deurtje ontbreekt
Luiks van rond 1800 werking Ok glas wijzerplaat gebroken
Eik 18de 1400x500x2200
Brons H310
Porselein H150
Biscuit H240
Capodimonte H200
Gesigneerd H300
Koppel H210
Op bronse doré voet H210
Faience 300x350x350
Porselein 3 stuks H230
Koppel Chinees H230
Glas&koper 480x420x105
Porselein 2 stuks H200&220
Leder zetels 2st 750x820x720 en tafel met glasplaat 920x850x35à
Werking OK H1030
eik 670x450x750
Canage onder marmer blad 450x350x670
LXV gepatineerd
Gepatineerd met onyx blad 400x400x500
Bronse doré werking ?
Marqueterie met muziek bij openen 530x380x500
8 stuks H.ongev.1000
Visser H340 gemeten zonder de pers
Uil H300
Koper L630
Meisje met bloemen gesigneerd H350