Koppel gesigneerd porselein gesigneerd
Natuursteen 300x230x380
2 stuks 1050x750
930x105 lege kader
Getekend JE 370x490 achter glas
Le mariage de la vierge 650x930
Met email plaque get.Email de Limoges 470x530
In vergulde kaders 570x470
Achter glas 370x440
De arenraapsters achter glas 450x370
Achter glas 275x235 J.Thiry
Mode gesigneerd 3 stuks 280x340 achter glas
Gesigneerd 1000x750
In vergulde kader 530x630
430x500
Met brodeerwerk gesigneerd 330X430
Op wandschild H500
Hout verguld werking?
Afbeeldingen Rogier V.D.Weyden 3x &1x Van Eyck B380&340