Olie op plaat oude hoeve niet gesigneerd 600x6300
Olie vop doek Maurice Wybo 620x73
Niet get.400x300
Olie op doek J.Thiry 500x400
Olie op doek n.get.420x300
Olie op doek n.get.400x300
Olie op doek J.Thiry 930x730
Olie OP Doek J.Thiry 880x480
Olie op doek J.Thiry 400x500
Olie op doek n.g.400x500
M.Cassatt 700x900
J.Verhoeven 1883 +1932 Dordrecht Nl/ Stilleven 1250x75
Olie op plaat 870x600
Kinderen op het stran Bretoens 580x460
Olie op doek gesigneerd jd pareit? 720x820
Niet gesign.600x500
Olie op eik.paneel 420x360
Bossuit 4stuks 500x400
Van rond 1850 1000x2000
Olie op doek 500x400
Olie op doek 820x720 gesigneerd