BPC Medium dekbed (220 x 240 cm)

Deel deze pagina:
Lotnummer
1397
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, ok, verpakking beschadigd, BPC Medium dekbed 220 x 240 cm vierseizoenen-donsdekbed 100% biologisch katoen, B0DRFTFVZ8

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7