OUTON Dimbare Vloerlamp

Deel deze pagina:
Lotnummer
1166
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, lichte beschadiging aan de poten,volledig, ok, OUTON Dimbare Vloerlamp met Plank en Afstandsbediening, 4 Kleurtemperaturen, 1-Uur Timer, LED Staande Lamp met 2 USB-Poorten, Vloerlamp met Lampenkap voor Woonkamer, Slaapkamer, Kantoor, Hout,B0BKP5TGJW

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7