YITAHOME Opvouwbaar campingbed

Deel deze pagina:
Lotnummer
829
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, foto indicatief (kleur blauw), licht beschadigde verpakking, YITAHOME Opvouwbaar campingbed voor volwassenen, stevig campingbed met extra dikke matras, sterke, dikkere buizen, slaapbed voor op reis, kantoor, outdoor, B0BSGGWCY7

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7