YITAHOME Opvouwbaar campingbed
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, foto indicatief (kleur blauw), licht beschadigde verpakking, YITAHOME Opvouwbaar campingbed voor volwassenen, stevig campingbed met extra dikke matras, sterke, dikkere buizen, slaapbed voor op reis, kantoor, outdoor, B0BSGGWCY7
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7