LFJ Fitness - Trekkabel

Deel deze pagina:
Lotnummer
803
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, ok, originele verpakking ontbreekt, beschadigde verpakking, LFJ Fitness - Trekkabel - Onderarmtraining - Touw - Gewicht - Fitnessapparaat - Trektoren voor Thuis - Sportuitrusting - Kabelkatrol, B08CKG217G

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7