LFJ Fitness - Trekkabel
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, ok, originele verpakking ontbreekt, beschadigde verpakking, LFJ Fitness - Trekkabel - Onderarmtraining - Touw - Gewicht - Fitnessapparaat - Trektoren voor Thuis - Sportuitrusting - Kabelkatrol, B08CKG217G
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7