Sunrik Led-badkamerspiegel

Deel deze pagina:
Lotnummer
755
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Gebruikssporen, getest en werkend, enkel spiegel, beschadigde verpakking, Sunrik Led-badkamerspiegel, 50 x 70 cm, ovale badkamerspiegel met verlichting, dimbaar, 3 lichtkleuren, aanraakschakelaar, ontneveling,

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7