Sunrik Led-badkamerspiegel
Beschrijving
Gebruikssporen, getest en werkend, enkel spiegel, beschadigde verpakking, Sunrik Led-badkamerspiegel, 50 x 70 cm, ovale badkamerspiegel met verlichting, dimbaar, 3 lichtkleuren, aanraakschakelaar, ontneveling,
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7