BELEEV V2 opvouwbare step
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, ok, licht beschadigde verpakking, BELEEV V2 opvouwbare step voor Kinderen met Lichtgevende Wielen en Stuurpen en Dek, Opvouwbare Scooter met 2 Wielen, Lichtgewicht voor Kinderen van 3-12 Meisje Jongen, Hoogte Verstelbare Antislipdek, Purple, B0C4XPT3PH
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7