BELEEV V2 opvouwbare step

Deel deze pagina:
Lotnummer
610
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, ok, licht beschadigde verpakking, BELEEV V2 opvouwbare step voor Kinderen met Lichtgevende Wielen en Stuurpen en Dek, Opvouwbare Scooter met 2 Wielen, Lichtgewicht voor Kinderen van 3-12 Meisje Jongen, Hoogte Verstelbare Antislipdek, Purple, B0C4XPT3PH

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7