JOYIN 3 stuks Halloween decoratie

Deel deze pagina:
Lotnummer
605
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, JOYIN 3 stuks 48 inch Halloween oplichtende heksenwerfstaak, heksenwerfbord met griezelig geluid (geluidsactivering) voor Halloween buiten, gazon, tuin, terrasdecoratie, huisdecoraties, B098GKNK37

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7