JOYIN 3 stuks Halloween decoratie
Beschrijving
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, JOYIN 3 stuks 48 inch Halloween oplichtende heksenwerfstaak, heksenwerfbord met griezelig geluid (geluidsactivering) voor Halloween buiten, gazon, tuin, terrasdecoratie, huisdecoraties, B098GKNK37
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7