GYLEFY kerstlichtketting (100m)
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, GYLEFY kerstlichtketting voor buiten, 100 m, kerstlichtketting 800 leds, met afstandsbediening, waterdichte led-lichtketting voor kerstdecoratie, warmwit, B0B68P9CGG
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7