GYLEFY kerstlichtketting (100m)

Deel deze pagina:
Lotnummer
561
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, GYLEFY kerstlichtketting voor buiten, 100 m, kerstlichtketting 800 leds, met afstandsbediening, waterdichte led-lichtketting voor kerstdecoratie, warmwit, B0B68P9CGG

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7