SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm)
Beschrijving
Lichte gebruikssporen, ok, originele verpakking, ontbreekt, SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm) Katoen, Beddengoedsets 1 Dekbedovertrek met 2 Kussenslopen 80 x 80 cm, Oeko-Tex Beddengoed Zoethoutgroen met Ritssluiting, B0CGZJHN35
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7