SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm)

Deel deze pagina:
Lotnummer
387
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Lichte gebruikssporen, ok, originele verpakking, ontbreekt, SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm) Katoen, Beddengoedsets 1 Dekbedovertrek met 2 Kussenslopen 80 x 80 cm, Oeko-Tex Beddengoed Zoethoutgroen met Ritssluiting, B0CGZJHN35

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7