Rozin keukenkraan
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Rozin Keukenkraan Mat Zwart Hoge Druk Spoelbakkraan Keukenkraan met Douche Uitschuifbaar 360° Draaibaar 2 Straalsoorten Keukenmengkraan, B0CFV15CH5
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7