Xforst tuinschoffel

Deel deze pagina:
Lotnummer
260
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Gebruikssporen, ok, beschadigde verpakking, Xforst X-PF410 tuinschoffel met lichtgewicht en robuuste glasvezel handvat en robuuste kop van gesmeed staal met een hoog koolstofgehalte, B0BQH1589D

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7