Xforst tuinschoffel
Beschrijving
Gebruikssporen, ok, beschadigde verpakking, Xforst X-PF410 tuinschoffel met lichtgewicht en robuuste glasvezel handvat en robuuste kop van gesmeed staal met een hoog koolstofgehalte, B0BQH1589D
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7