Infray Zonnelamp steen
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, infray Zonnelampen voor buiten, solarlampen voor buiten, tuinverlichting op zonne-energie, 40 cm, bol op zonne-energie, met 9 modi, IP67 waterdicht, 40 x 30 x 16 cm, B08393TKX7
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7