Liropau 2-in-1 Draadloze stijltang

Deel deze pagina:
Lotnummer
57
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Liropau 2-in-1 Draadloze stijltang, draadloze stijlborstel en draadloze stijltang, mini-stijlborstel, draagbare stijlborstel, type C, oplaadbare stijlborstel, 140-200 °C, snel opwarmen, B0D474M7NK

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7