Liropau 2-in-1 Draadloze stijltang
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Liropau 2-in-1 Draadloze stijltang, draadloze stijlborstel en draadloze stijltang, mini-stijlborstel, draagbare stijlborstel, type C, oplaadbare stijlborstel, 140-200 °C, snel opwarmen, B0D474M7NK
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7