Deodar Dekbed (135 x 200 cm)

Deel deze pagina:
Lotnummer
47
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Minieme gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Deodar Dekbed Ganzendons en Veren 135 x 200 cm, Voor 4 Jaargetijden Eenpersoonsbed, 100% Katoen Voering, Warm, Zacht en Ademend Dekbed, Wasbaar,Öko-Tex en RDS Goedgekeurd, 420 Gr/M², Marineblauw, B0DCVQLDN7

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7