Deodar Dekbed (135 x 200 cm)
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Deodar Dekbed Ganzendons en Veren 135 x 200 cm, Voor 4 Jaargetijden Eenpersoonsbed, 100% Katoen Voering, Warm, Zacht en Ademend Dekbed, Wasbaar,Öko-Tex en RDS Goedgekeurd, 420 Gr/M², Marineblauw, B0DCVQLDN7
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7