Led-hanglamp

Deel deze pagina:
Lotnummer
44
Deel deze pagina:
BTW: 21 %

Beschrijving

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, Led-hanglamp, 3 ringen, HH-20 x 40 x 60 cm, met afstandsbediening, lichtkleur traploos instelbaar, dimbaar, 120 watt, in hoogte verstelbaar, led-plafondlamp, 120 cm, hanglamp A+, B082Q1D3Q6

Bezoekdag(en)

17/01/2026 - 15:00 tot 16:00

Blankenbergse steenweg 7

Ophaaldag(en)

24/01/2026 - 10:00 tot 14:00

Blankenbergse steenweg 7