Led-hanglamp
Beschrijving
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, Led-hanglamp, 3 ringen, HH-20 x 40 x 60 cm, met afstandsbediening, lichtkleur traploos instelbaar, dimbaar, 120 watt, in hoogte verstelbaar, led-plafondlamp, 120 cm, hanglamp A+, B082Q1D3Q6
Bezoekdag(en)
17/01/2026 - 15:00 tot 16:00
Blankenbergse steenweg 7
Ophaaldag(en)
24/01/2026 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7