MONDHEIM® Obsidian XXL Telescopische Droogrek
Beschrijving
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, beschadigde verpakking, MONDHEIM® Obsidian XXL Telescopische Droogrek 26 m Drooglengte Verwijderbare Kruisbeugel Vleugel Droogrek Ruimtebesparend, B0CWVSLHZR
Bezoekdag(en)
06/12/2025 - 15:00 tot 17:00
Blankenbergse steenweg 7B
Ophaaldag(en)
13/12/2025 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergse steenweg 7B