8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, VONROC Ventilator en Straalkachel – 2000W – 3 standen – voor ruimten tot 20 m2, B081D4MFM9
Ongebruikt, niet getest, Zerodis Afvoerventilator, 25 W, 220 V, 95 mm, voor wandmontage, geluidsarme buisventilator, ideaal voor het vervoeren van hydrocultuur, broeikas, badkamer, keuken, garage, B07KF838GF
Ongebruikt, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CGOLDENWALL YJ-90B Draagbare Elektrische Industriële Stoffensnijder ? 30 mm Maximale snijdikte ? 90 mm Bladmaat ? Ideaal voor Textielleerpapier met Vervangend Blad en Duitse Gebruikershandleiding, B0752QL7L9
Ongebruikt, ok, DrRobor Verstelbare Schuim Nozzle voor Karcher K2/K3/K4/K5/K6/K7, 750ML Zeepdispenser Fles Sneeuw Schuim Wasstraat Schuim Pistool voor Hogedrukreiniger, B09SDBH9BH
Ongebruikt, 2 x Jajadeal vervangingspistool voor Kärcher hogedrukreiniger klasse K2 K3 K4 K5 K6 K7 serie, Quick Connect hogedrukreiniger waterstraal spuitpistool accessoires, B088D75CL9
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk hogedrukslang 15 m Superflex voor hogedrukreinigers, Zwart, compatibel met Nilfisk hogedrukreinigers, B075QF99HT
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk Vervangende slangfitting voor hogedrukreinigers 8m, compatibel met nilfisk hogedrukreinigers, B00ONB9IYG
3x Hama 00176592 radiatorthermostaat, Ongebruikit, niet getest, slimme radiatorthermostaat, wit , B08GSRV3PB
Ongebruikt, getest en werkend, 70-delige Elektrische Mini-Graveermachine, Mini Graveerpen, Verstelbare Snelheid, Draagbare Graveerpen,, Voor Metaal, Glas, Nagels, Plastic, Hout, Leer, EU Stekker AC100-240 , B08V4VMNQN
Ongebruikt, ok, Dubbelmotorige kachelventilator met 4 bladen, warmteaangedreven houtbrander-vuurventilator, milieuvriendelijk en efficiënt voor houtbrande , B09FSSCNY7
Ongebruikt, ok Latinaric 3-weg monteurhulp airconditioning voor R134A R12 R22 R502 manometer met slang 3FT , B01JGAZGWG