8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, batterij slot sluit niet, SLERFT kruislijnlaser, groene laserwaterpas, zelfnivellerende lijnlaser met instelbare helderheid, horizontaal/verticaal schakelbaar met magnetische voet, beschermhoes en batterij, B096M92WD6
Ongebruikt, getest en werkend, VONROC Ventilator en Straalkachel – 2000W – 3 standen – voor ruimten tot 20 m2, B081D4MFM9
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, VIWAA Zelfnivellerende laserwaterpas - ViWAA L2 LD Green Beam 150ft oplaadbare lijnlaserwaterpasinstrument met horizontale/verticale lijn en kruislijn - magnetische klem, zelfnivellerende, pulsmodus en 360 ° roterend, B08QNC1T41
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, niet getest, Zerodis Afvoerventilator, 25 W, 220 V, 95 mm, voor wandmontage, geluidsarme buisventilator, ideaal voor het vervoeren van hydrocultuur, broeikas, badkamer, keuken, garage, B07KF838GF
Ongebruikt, getest en werkend, SLERFT kruislijnlaser, groene laserwaterpas, zelfnivellerende lijnlaser met instelbare helderheid, horizontaal/verticaal schakelbaar met magnetische voet, beschermhoes en batterij, B096M92WD6
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Niveau Laser 30M Groen Tilswall Waterpas 360 ° Rotatie Tegelwand Met Drievoudige Helderheid,Groothoek 120 °,Twee Lasermodule,Magnetische Houder,1 X Usb-kabel ; B08312GF43
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Niveau Laser 30M Groen Tilswall Waterpas 360 ° Rotatie Tegelwand Met Drievoudige Helderheid,Groothoek 120 °,Twee Lasermodule,Magnetische Houder,1 X Usb-kabel ; B08312GF43
3x Hama 00176592 radiatorthermostaat, Ongebruikit, niet getest, slimme radiatorthermostaat, wit , B08GSRV3PB
Ongebruikt, ok, Dubbelmotorige kachelventilator met 4 bladen, warmteaangedreven houtbrander-vuurventilator, milieuvriendelijk en efficiënt voor houtbrande , B09FSSCNY7
Ongebruikt, ok Latinaric 3-weg monteurhulp airconditioning voor R134A R12 R22 R502 manometer met slang 3FT , B01JGAZGWG