8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, batterij slot sluit niet, SLERFT kruislijnlaser, groene laserwaterpas, zelfnivellerende lijnlaser met instelbare helderheid, horizontaal/verticaal schakelbaar met magnetische voet, beschermhoes en batterij, B096M92WD6
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, VIWAA Zelfnivellerende laserwaterpas - ViWAA L2 LD Green Beam 150ft oplaadbare lijnlaserwaterpasinstrument met horizontale/verticale lijn en kruislijn - magnetische klem, zelfnivellerende, pulsmodus en 360 ° roterend, B08QNC1T41
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, ok, eletecpro Waadbroek met laarzen, vissersbroek, maat 42-46, waterdicht, ademend, 70 denier PVC nylon wattenlaarzen broek voor heren en vrouwen, wattbroek met broek haak , B096DD2H98
Ongebruikt, getest en werkend, SLERFT kruislijnlaser, groene laserwaterpas, zelfnivellerende lijnlaser met instelbare helderheid, horizontaal/verticaal schakelbaar met magnetische voet, beschermhoes en batterij, B096M92WD6
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Niveau Laser 30M Groen Tilswall Waterpas 360 ° Rotatie Tegelwand Met Drievoudige Helderheid,Groothoek 120 °,Twee Lasermodule,Magnetische Houder,1 X Usb-kabel ; B08312GF43
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Niveau Laser 30M Groen Tilswall Waterpas 360 ° Rotatie Tegelwand Met Drievoudige Helderheid,Groothoek 120 °,Twee Lasermodule,Magnetische Houder,1 X Usb-kabel ; B08312GF43
Ongeopend, SafeFeet Pisa S3 werkschoen zwart mt. 39 , 8719388005676
Ongeopend, SafeFeet Pisa S3 werkschoen zwart mt. 41 , 8719388005676
Ongeopend, SafeFeet Pisa S3 werkschoen zwart mt. 41 , 8719388005676
Ongeopend, SafeFeet Pisa S3 werkschoen zwart mt. 43 , 8719388005676
Ongeopend, SafeFeet Pisa S3 werkschoen zwart mt. 43 , 8719388005676
Ongeopend, SafeFeet Pisa S3 werkschoen zwart mt. 45 , 8719388005676
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 44 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
2x Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 24 , 8718925012719
10 paar Safety Jogger Handschoen Construhot geel/zwart , Maat 10 (XL)
10 paar Safety Jogger Handschoen Construhot geel/zwart , Maat 10 (XL)
10 paar Safety Jogger Handschoen Construhot geel/zwart , Maat 10 (XL)
10 Paar Safety Jogger Multitask Maat 11 Zwart , 5415132030392
10 Paar Safety Jogger Multitask Maat 11 Zwart , 5415132030392