Ongebruikt, getest en werkend, batterij slot sluit niet, SLERFT kruislijnlaser, groene laserwaterpas, zelfnivellerende lijnlaser met instelbare helderheid, horizontaal/verticaal schakelbaar met magnetische voet, beschermhoes en batterij, B096M92WD6
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, VIWAA Zelfnivellerende laserwaterpas - ViWAA L2 LD Green Beam 150ft oplaadbare lijnlaserwaterpasinstrument met horizontale/verticale lijn en kruislijn - magnetische klem, zelfnivellerende, pulsmodus en 360 ° roterend, B08QNC1T41
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Niveau Laser 30M Groen Tilswall Waterpas 360 ° Rotatie Tegelwand Met Drievoudige Helderheid,Groothoek 120 °,Twee Lasermodule,Magnetische Houder,1 X Usb-kabel ; B08312GF43
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Niveau Laser 30M Groen Tilswall Waterpas 360 ° Rotatie Tegelwand Met Drievoudige Helderheid,Groothoek 120 °,Twee Lasermodule,Magnetische Houder,1 X Usb-kabel ; B08312GF43
ongebruikt, ok, Furniture Lifter with Wheels, Furniture Transport Set with 4 Sliders, Tool Set for Heavy Furniture Castors, Maximum Load 400kg , B09935R7DG
2x Lichte gebruikssporen, ok , Meubelverhuis kit, Hefboom + 4 wielelementen, lichte meubelen, B08XZFKXB1