Ongebruikt, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, volledig, MOPEI Airless verfspuitpistool en slangset met 517 spuitmond en verlengstang van 20 cm, B08GXB9ZKS
Ongebruikt, ok, DrRobor Verstelbare Schuim Nozzle voor Karcher K2/K3/K4/K5/K6/K7, 750ML Zeepdispenser Fles Sneeuw Schuim Wasstraat Schuim Pistool voor Hogedrukreiniger, B09SDBH9BH
Ongebruikt, volledig, MOPEI Sproeier Gids Tool voor Airless Verfspuit 7/8 inch Schroefdraad Kom met een 8 inch Verlenglans 315 Tip, B08397MQRB
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk hogedrukslang 15 m Superflex voor hogedrukreinigers, Zwart, compatibel met Nilfisk hogedrukreinigers, B075QF99HT
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk Vervangende slangfitting voor hogedrukreinigers 8m, compatibel met nilfisk hogedrukreinigers, B00ONB9IYG