Ongebruikt, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, ok, DrRobor Verstelbare Schuim Nozzle voor Karcher K2/K3/K4/K5/K6/K7, 750ML Zeepdispenser Fles Sneeuw Schuim Wasstraat Schuim Pistool voor Hogedrukreiniger, B09SDBH9BH
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk hogedrukslang 15 m Superflex voor hogedrukreinigers, Zwart, compatibel met Nilfisk hogedrukreinigers, B075QF99HT
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk Vervangende slangfitting voor hogedrukreinigers 8m, compatibel met nilfisk hogedrukreinigers, B00ONB9IYG