8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, bevestigingsclips ontbreken, getest en werkend, Set v 3 LED Plantenlicht,Plantenlamp Volledig Spectrum 448 Leds Plantenlamp Groeilamp 45w 90cm Plantenlicht , B07W8ZLNSP
Ongebruikt, blijft heel licht flikkeren als schakelaar uit, schakelaar te vervangen, getest en werkend, Set v 3 LED Plantenlicht,Plantenlamp Volledig Spectrum 448 Leds Plantenlamp Groeilamp 45w 90cm Plantenlicht , B07W8ZLNSP
Ongebruikt, volledig, 4X Qrity Kabinet Benen Keuken Voeten Werkblad/Eenheid/Ontbijt Bar/Bureau Tafel Benen Meubelpoten - Chroom Metaal - Verstelbare Hoogte (Totaal: 265mm), B07VTMGMXL
Ongebruikt, volledig, Qrity 4 Packs Verstelbare Voeten 300 mm Hoogte Roestvrij Staal Keuken Ronde 2 "Dia Meubelpoten Kabinet Bureau Tafel Metalen Poten - Verstelbare Hoogte (Totaal: 300-315mm), B07199231H
Ongebruikt, volledig, 4X Qrity Kabinet Benen Keuken Voeten Werkblad/Eenheid/Ontbijt Bar/Bureau Tafel Benen Meubelpoten - Chroom Metaal - Verstelbare Hoogte (Totaal: 265mm), B07VTMGMXL
Gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, V-TAC VT-50-S-B 469 LED-Außenstrahler 50W Warm white, B07MYKVBZY
2x set v 4 wielen met rem , Ongebruikt, 75 mm wielen voor meubels met schroefdraad , dubbele kogellader, set v 4 totale draagcapaciteit 500kg, B092MK4HF5
2x set v 4 wielen met rem , Ongebruikt, 75 mm wielen voor meubels met schroefdraad , dubbele kogellader, set v 4 totale draagcapaciteit 500kg, B092MK4HF5
2x set v 4 wielen met rem , Ongebruikt, 75 mm wielen voor meubels met schroefdraad , dubbele kogellader, set v 4 totale draagcapaciteit 500kg, B092MK4HF5
2x set v 4 wielen met rem ,Lichte gebruikssporen, 75 mm wielen voor meubels met schroefdraad , dubbele kogellader, set v 4 totale draagcapaciteit 500kg, B092MK4HF5
2x set v 4 wielen met rem , Ongebruikt, 75 mm wielen voor meubels met schroefdraad , dubbele kogellader, set v 4 totale draagcapaciteit 500kg, B092MK4HF5